Özsümer Turizm Canli Destek
VENEZİA PALACE DELUXE RESORT HOTEL

Venedik'teki San Marco Meydanı'nın bir kopyası olarak tasarlanmış olan Venezia Palace Deluxe Resort Hotel; Antalya'nın Kundu Bölgesi'nde, kendi özel plaj alanına sadece birkaç adım mesafede, 100,000 m²lik bir arazi üzerinde kurulmuştur. Bu 5 yıldızlı otelde büyük bir açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, yemyeşil bir bahçe ve kapsamlı spa olanakları mevcuttur.

...
TİTANİC BEACH LARA

Yolcu gemisi şeklinde inşa edilmiş bir binada hizmet veren bu sahil oteli, konuklarına 4 restoran ve lüks spa uygulamaları sunar. Otel, su kaydırakları ile donatılmış son derece geniş bir açık yüzme havuzu alanına ev sahipliği yapmaktadır.

...
LİMAK LARA DELUXE RESORT

Bu 5 yıldızlı lüks otel sahil beldesi Lara'da yer almaktadır. Otelde 2 alakart restoran, geniş bir spa ve çocuk kaydırakları olan açık yüzme havuzları bulunmaktadır.

...
DELPHİN PALACE DELUXE COLLECTİON

Antalya'daki 5 yıldızlı Delphin Palace Hotel, Akdeniz sahilinde yer almaktadır. Tesiste ücretsiz Wi-Fi erişimli odalar ve lagün tarzında geniş bir yüzme havuzu bulunmakta, gündüz aktiviteleri ve gece eğlenceleri düzenlenmektedir.

...
DELPHİN DİVA PREMİERE

Antalya'da her şey dahil tipinde lüks bir konaklama imkanı sunan Delphin Diva'da, 230 metre uzunluğunda özel bir plaj ve su kaydırakları olan açık bir yüzme havuzu bulunmaktadır. Otel, Antalya Uluslararası Havalimanı'na 11 km uzaklıktadır.

...