Özsümer Turizm Canli Destek
CLUB AQUARIUM HOTEL

Güvercinlik Koyu'na bakan ve kendine ait özel bir plajı bulunan Club Aquarium Hotel, klima ve uydu TV'yle donatılmış olan modern odalar sunmaktadır. Oteldeki imkanlar arasında açık yüzme havuzu ve mini golf sahası bulunmaktadır.

...
SAPHIR HOTEL
Alanya - Konaklı mevkiinde bulunan Saphir Hotel iskelesi olan özel bir plaja sahiptir. Otelin açık yüzme havuzları, 4 su kaydırağı ve spa olanakları mevcuttur. Tüm odalar klimalıdır. Saphir'deki odaların her biri sıcak bir ortam oluşturmak üzere zarif bir şekilde dekore edilmiştir. Bazı odalar otelin ana binasında yer almaktadır; diğer odalar ise 3 katlı villalardadır....
BELKON HOTEL

Antalya'nın güzel Belek beldesinde yer alan bu küçük otelde açık yüzme havuzları ve spa merkezi bulunmaktadır. Geniş konuk odalarının tümünde balkon ve ücretsiz Wi-Fi erişimi mevcuttur.

...
CALİSTA LUXURY RESORT

Her şey dahil konaklama olanağı sunan 5 yıldızlı Calista Luxury Resort'un Akdeniz kıyısında özel bir plajı, sörf ve yelken okulu ve lüks spa tesisleri bulunmaktadır. Otele 7 km uzaklıkta 10 adet golf sahası vardır.

...
CRYSTAL WATERWORLD RESORT & SPA

Adını Akdeniz'in kristal berraklığındaki sularından alan Crystal Waterworld Resort & Spa denize sıfır bir konuma ve 500 metre uzunluğunda özel bir kumsala sahiptir. Tesis 3 adet açık yüzme havuzu, su kaydırakları bulunan bir su parkı ve bir spa merkezi sunmaktadır.

...
ELA QUALITY RESORT HOTEL

Bir Osmanlı sarayı tarzında tasarlanan Ela Quality Resort Hotel, sahilde bir konuma ve özel plaja sahiptir. Otelde sauna ile Türk hamamı içeren spa tesisleri, açık yüzme havuzları ve su kaydırakları bulunmaktadır.

...
IC HOTELS SANTAI FAMILY RESORT

Belek sahilinde yer alan IC Santai, düzenlenmiş geniş bahçeler içinde her şey dahil hizmet sunan bir tatil tesisidir. Otelde 3 açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, özel balkonlu modern odalar ve spa merkezi bulunmaktadır.

...
LİMAK ATLANTİS DELUXE HOTEL

Deniz kıyısında yer alan Limak Atlantis Deluxe Hotel, kumsalın yanı sıra palmiye ağaçları ile çevrili 5 yüzme havuzunun yanı sıra Türk hamamı ve sauna olanakları içeren bir spa merkezi sunar. Tüm odalar klimalı olup mobilyalı balkonlar içerir.

...
SUENO HOTELS GOLF BELEK

Çevresi bir gölle çevrili olan bu golf oteli iki adet 18 delikli şampiyona golf sahasına sahiptir. Plaja 400 metre mesafedeki otelde 3 adet futbol sahası vardır.

...
AYDINBEY FAMOUS RESORT

Özel mavi bayraklı plaja sahip Aydınbey Famous Resort, Akdeniz sahilinde, deniz kıyısında bir konuma sahiptir. Tesiste 2 açık hava havuzu, bir kapalı havuz, su kaydırakları ve spa imkanları vardır.

...
TİTANİC DELUXE RESORT

Çam ormanının içinde, nehir kıyısında kurulmuş olan bu lüks tesiste 9 açık yüzme havuzu, 2 kapalı yüzme havuzu, içinde su kaydırakları bulunan bir su parkı ve tam donanımlı spa ve fitness merkezi mevcuttur. Tesis, tenha bir alanda 1 km uzunluğunda özel plaja sahiptir.

...
ADORA GOLF RESORT

Belek’de bulunan bu tesis kaydıraklar ve 4 havuz içeren bir su parkı, lüks bir spa merkezi ve özel plaj sunmaktadır. Otele 1 km mesafede 11 golf sahası bulunmaktadır

...
HİLTON BODRUM TÜRKBÜKÜ RESORT & SPA

Göltürkbükü'nde, Bodrum yarımadasının kuzey ucunda bulunan Hilton Bodrum'da modern odalar ve 6 restoran vardır. Otel açık ve kapalı havuzların yanı sıra ücretsiz Wi-Fi erişimi de sunmaktadır.

...
HOTEL AMBROSIA

Hotel Ambrosia, Bitez'in en büyük özel plajına sahiptir. Sayısız su sporu etkinlikleri sunan otelde; 3 yüzme havuzu, 3 restoran ve 5 bar bulunmaktadır. Bodrum kent merkezi, otele 7 km mesafededir.

...
İZER HOTEL BEACH CLUB

İzer Hotel Beach Club, güzel Torba Koyu'nda deniz kenarında yer almaktadır. Akdeniz mimarisi özelliklerine sahip tesiste özel kumsal, 3 adet açık yüzme havuzu, çocuk havuzu ve su kaydırakları vardır.

...
LATANYA BEACH RESORT

Bodrum Yarımadası'nın doğal güzellikleriyle meşhur Yalıçiftlik koyunda yer alan bu 4 yıldızlı tesis, Ege Denizi manzaralı geniş havuz ve bahçe manzaralarına sahiptir. Özel plajı su üzerinde bulunan güneşlenme alanları ve tropikal bahçeler sunmaktadır.

...
MİLPORT HOTEL

Bitez sahilinde hizmet veren Milpoint Hotels ücretsiz şezlong ve şemsiyelerle donatılmış özel bir plaj alanına sahiptir. Bünyesinde açık yüzme havuzu da bulunan otelin klimalı odalarında deniz, bahçe veya havuz manzarasının keyfini sürebilirsiniz.

...
NEW BODRUM

Deniz kenarına sadece 300 metre uzaklıkta yer alan New Bodrum Hotel, Gümbet'in barlar sokağına 100 metre mesafededir. Otel bir açık havuz ve özel plaj alanı sağlamakta, uydu TV ve balkon sunan klimalı odalara ev sahipliği yapmaktadır.

...
ORA TATİL KÖYÜ

Ege Denizi kıyısında özel bir plaja sahip olan Ora Tatil Köyü, Torba'nın hemen dışında yer almakta olup çeşitli modern olanaklar sunmaktadır. Bodrum'a 7 km mesafedeki tesiste Wi-Fi ücretsizdir.

...
THE MARMARA BODRUM

Bir tepenin üzerinde yer alan bu tasarım oteli, Bodrum Körfezi ve Kos Adası'nın 180°lik manzarasına sahip serbest şekilli açık yüzme havuzu, spa alanı, fitness merkezi ve ücretsiz Wi-Fi erişimli odalarıyla hizmetinizdedir. Otelde spa ve fitness merkezi bulunmaktadır ve odalarda ücretsiz Wi-Fi mevcuttur.

...
ZENA HOTEL

Denize yalnızca birkaç adım uzaklıkta yer alan Zena Hotel Bodrum, klimalı odaları ve deniz manzaralı restoranıyla hizmetinizdedir. Ücretsiz şezlong ve şemsiyelerle donatılmış özel güneşlenme terası da bulunmaktadır.

...
SUSESİ LUXURY RESORT

Teraslı binalardaki bu lüks Belek tesisi, geniş havuzlar, uzun palmiyeler ve yeşil bir bahçe ile çevrilidir. Akdeniz boyunca uzanan bir kumsal ve lüks spa sunmaktadır.

...
SUENO HOTELS BEACH SİDE - ULTRA HERŞEY DAHİL
Side sahilinde yer alan Sueno Hotel panoramik Akdeniz manzaralarına sahiptir. Otelde birçok açık ve kapalı yüzme havuzunun yanı sıra lüks bir spa bulunmaktadır. Mavi bayraklı bir plaja sahip olan otel, çevre ve sürdürülebilirlik performansı sayesinde Yeşil Anahtar kazanmıştır. Odalarda oturma alanı ve balkon vardır....
SAPHIR RESORT & SPA HERŞEY DAHİL
Deniz kıyısında yer alan Saphir Resort & Spa, özel kumsala ve hem şezlongların hem şemsiyelerin yer aldığı geniş bir iskeleye sahiptir. Tesiste 2 açık havuz, 3 su kaydırağı ve spa olanakları bulunmaktadır. Saphir'in odaları, huzurlu bir ortam yaratmak için yumuşak renklerle dekore edilmiştir. Tüm odalarda LCD TV, klima ve minibar vardır. Bazı odalar deniz manzaralıdır....
ROYAL GARDEN SELECT
Alanya - Konaklı mevkiinde 4 yıldızlı Royal Garden Select Hotel, Toros Dağları'nın eteklerinde yer alır. Tesis, kapalı ve kaydıraklı açık yüzme havuzunun yanı sıra spor salonu ve ortak alanlarda ücretsiz Wi-Fi sunar. Ek ücret karşılığında spa olanaklarından yararlanabilirsiniz....
LYRA RESORT HOTEL - HERŞEY DAHİL PLUS
Lyra Resort Hotel, 200 metre uzunluğundaki özel kumsalı ile Side Kızılağaç mevkiinde yer alır. Otelde 2 açık yüzme havuzu, bir kapalı yüzme havuzu, 6 su kaydırağı ve spa olanakları bulunmaktadır.
Lyra Resort Hotel'in klimalı odaları, otelin ana binasında veya tesisin yemyeşil bahçesinde yer alan küçük, 2 katlı evlerde konumlanmıştır. Her odada TV, minibar ve balkon bulunmaktadır....
CLUB HOTEL PHASELIS ROSE
Özel kumsalı ve geniş yeşil bahçesi ile Club Hotel Phaselis Rose, Tekirova ilçesinin sahilinde yer almaktadır. Otel 2 açık yüzme havuzu, 3 su kaydırağı ve spa olanaklarına sahiptir.
Phaselis Rose'un klimalı modern odaları uydu TV ve minibarla donatılmıştır. Hepsi bahçe, dağ veya deniz manzaralıdır....
ULUSOY ASPENDOS HOTEL

Alanya'daki bu tesis, yemyeşil bahçelerin arasında yer almakta olup Akdeniz sahilinde bir özel plaj sunmaktadır. Otelde spor salonu ve çocuklar için kaydıraklar içeren açık yüzme havuzları bulunmaktadır.

...
VERA SEAGATE RESORT
Deniz kenarında faaliyet gösteren Vera Seagate Resort, özel bir plaj, 2 açık yüzme havuzu, su kaydırakları ve çocuk yüzme havuzu sunmaktadır. Tesiste kapalı yüzme havuzu, fitness merkezi ve spa olanakları da mevcuttur....
THE MAXIM RESORT
Ölçülü bir zarafet ile Türk misafirperverliğinin kusursuz karışımını sunan Maxim Resort, Akdeniz'in hemen kıyısında geniş alanlar ve konforlu konaklama birimleri ile hizmet vermektedir....
MIRADA DEL MAR HOTEL
Mirada Del Mar Hotel, Göynük plajının tam üzerinde ideal bir konumda yer alan 5 yıldızlı bir tesistir. Otelde lüks spa olanakları, bir sahil barı ve su kaydırağı bulunan bir açık havuz vardır....
BELCONTI RESORT HOTEL

İyi korunan çam ve okaliptüs ormanlarının sınırında bulunan bu 5 yıldızlı tesis, uzun Belek sahilindeki güzel ve geniş bahçelerin ortasında yer almaktadır.

...
NASHIRA RESORT HOTEL & SPA - ULTRA HERŞEY DAHİL
Titreyengöl bölgesinde sahil kenarında yer alan Nashira Resort Hotel & Spa, palmiye ağaçlarıyla çevrili olup 2013 yılında yenilenmiştir. Otelde özel bir kumsal plaj, geniş açık yüzme havuzları, içinde 27 adet su kaydırağı bulunan bir su parkı ve geniş bir yelpazede hizmet veren bir spa merkezi vardır....
BABAYLON HOTEL

Çiftlik'te kendine ait özel plajının yanında yer alan bu 4 yıldızlı otel, Sakız Adası'nın güzel manzarasını sunmaktadır. Otelde mobilyalı balkona sahip odalar ve tam vücut masajı uygulamaları sağlanmaktadır.

...
CRYSTAL FAMILY RESORT & SPA - ULTRA HERŞEY DAHİL
Belek-Boğazkent sahili üzerinde yer alan bu 5 yıldızlı tesiste, özel balkonlu modern odalar bulunmaktadır. Tesisteki olanaklar arasında açık yüzme havuzları, su kaydıraklı su parkı ve spa sayılabilir. Cristal Family Resort & Spa'nın klimalı odaları ahşap mobilyalar ve tabandan tavana pencerelerle dekore edilmiştir. Tüm odalarda mini bar, uydu TV ve çalışma masası bulunmaktadır. Bazı odalar panoramik Akdeniz manzaralarına sahiptir.
...
DELTA BEACH RESORT - HERŞEY DAHİL
Yalıkavak Koyu'ndaki özel bir plajda yer alan, spa tesislerine ve muhteşem deniz manzaralarına sahip Delta Beach Resort, çocuklar ve yetişkinler organize gece ve gündüz eğlenceleri sunmaktadır. Delta Beach Resort'taki şık dekorlu ve klimalı odanızda serinleyin. Geniş balkonunuzdan denizin veya güzel otel bahçesinin manzaralarını seyredin. Ücretsiz kablosuz internet erişimiyle e-postalarınızı kontrol edin. Ana yemek salonunda nefis ücretsiz büfelerin keyfini &...
ACAPULCO RESORT & CONVENTION & SPA
Çatalköy mevkiindeki tesis, Girne merkeze 8 km,Ercan havalimanına 28 km, Lefkoşa merkeze 28 km, Gazi Mağusa merkeze 45 km mesafededir....
CRATOS PREMIUM HOTEL
Cratos Premium Hotel, Ercan Havalimanı’na 32 km, Girne şehir merkezine 5 km uzaklıktadır....
DOME HOTEL
Dome Hotel, Ercan Havalimanı’na 30 km mesafede, Girne şehir merkezinde denize sıfır konumda yer almaktadır....
JASMINE COURT HOTEL & CASINO
Jasmine Court Hotel, Ercan Havalimanı’na 36, Girne şehir merkezine 1 km mesafededir....
MERİT CRYSTAL COVE HOTEL & CASINO
Merit Crystal Cove Hotel&Casino, Ercan Havalimanı’na 45 km, Girne şehir merkezine 8 km. mesade yer alır....
VUNI PALACE HOTEL
Vuni Palace Hotel, Ercan Havalimanı’na 35 km, Girne merkeze 1 km mesafededir....
ROCKS HOTEL
Rocks Hotel, Ercan Havalimanı’na 40 km mesafede, Girne’de yer almaktadır....
PGS ROSE RESIDENCE BEACH
Hareketli Kemer sahil beldesinin dışında yer alan Rose Residence Beach, Toros Dağları'nın eteklerindeki Akdeniz sahilinde eşsiz bir konuma sahiptir....
GRAND BELİSH HOTEL

Ege sahilinde Long Beach'te yer alan bu deniz kenarı otelinde açık yüzme havuzu ve Türk hamamlı ve saunalı spa olanakları bulunmaktadır. Tesiste balkonlu ve ücretsiz Wi-Fi erişimli odalar sunulmaktadır.

...
LİMAK LARA DELUXE RESORT

Bu 5 yıldızlı lüks otel sahil beldesi Lara'da yer almaktadır. Otelde 2 alakart restoran, geniş bir spa ve çocuk kaydırakları olan açık yüzme havuzları bulunmaktadır.

...
TİTANİC BEACH LARA

Yolcu gemisi şeklinde inşa edilmiş bir binada hizmet veren bu sahil oteli, konuklarına 4 restoran ve lüks spa uygulamaları sunar. Otel, su kaydırakları ile donatılmış son derece geniş bir açık yüzme havuzu alanına ev sahipliği yapmaktadır.

...
VENEZİA PALACE DELUXE RESORT HOTEL

Venedik'teki San Marco Meydanı'nın bir kopyası olarak tasarlanmış olan Venezia Palace Deluxe Resort Hotel; Antalya'nın Kundu Bölgesi'nde, kendi özel plaj alanına sadece birkaç adım mesafede, 100,000 m²lik bir arazi üzerinde kurulmuştur. Bu 5 yıldızlı otelde büyük bir açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, yemyeşil bir bahçe ve kapsamlı spa olanakları mevcuttur.

...
CRYSTAL DELUXE RESORT

Göz alıcı 8.000 m²lik bahçe içinde yer alan bu her şey dahil tesiste özel çakıl plajı ve su parkı bulunmaktadır. Tesiste ayrıca bir spa merkezi vardır. Odaların tamamı balkonludur.

...
DAIMA RESORT HOTEL

Kemer'in Kiriş İlçesi'nde deniz kıyısında yer alan her şey dahil Daima Resort Hotel, 350 metre uzunluğunda özel plaj alanı, açık yüzme havuzları ve 7 su kaydırağı içeren su parkının yanı sıra sauna, hamam, spor salonu, masaj olanakları ve kapalı yüzme havuzu dahil olmak üzere spa tesisleri sunmaktadır. Konuklar, otel bünyesindeki tenis kortlarından da yararlanabilir.

...
GRAND HABER HOTEL

Antalya'dan 45 km mesafedeki Grand Haber Hotel, ücretsiz otopark ve 7 kaydıraklı su parkı sunmaktadır. Otel bünyesinde 3 restoran ve 6 bar bulunmaktadır.

...
LİMAK LİMRA HOTEL

Kiriş kıyısında bulunan ve 6 yüzme havuzu sunan bu 5 yıldızlı otel, Türk hamamı ve saunası olan bir spa merkezi, portakal ağaçları ve özel bir plajla çevrelenmektedir. Tüm odalar klimalı ve özel balkonludur.

...
ROYAL PALM RESORT

Akdeniz'in kıyısında yer alan bu sahil otelinde özel plajın yanı sıra kaydıraklı, büyük açık yüzme havuzları bulunmaktadır. Ayrıca sauna, spor salonu ve Türk hamamı içeren bir spa merkezi vardır.

...
ALAÇATI GOLDEN RESORT

Alaçatı'nın yeşil bir bölgesinde yer alan Alaçatı Golden Resort, ücretsiz Wi-Fi içeren klimalı odalarla hizmet vermektedir. Tesiste açık yüzme havuzu ve çocuk havuzu vardır. Plaj ve Alaçatı'nın merkezi sadece 1 km mesafededir.

...
ULUSOY HOLİDAY CLUB

İskeleli özel bir kumsalı bulunan bu tesis, Kemer sahilindedir. Tesisin etrafı yemyeşil bir bahçe ile çevrilidir ve içerisinde açık havuzlar, bir fitness merkezi ve Türk hamamı vardır.

...
TURUNÇ HOTEL

Hareketli liman kenti Marmaris'in yakınında her-şey-dahil mükemmel bir tatil geçirebilir ve muhteşem Turunç Hotel'de 5 yıldızlı lüksün keyfini çıkarabilirsiniz.

...
PALM WINGS BEACH RESORT

Sahilde yer alan Palm Wings Kuşadası Beach Resort&Spa’daki özel kumsalda ücretsiz şezlonglar ve şemsiyeler bulunmaktadır. Tesiste açık yüzme havuzu ve sauna ile Türk hamamı içeren spa ve sağlıklı yaşam merkezi mevcuttur.

...
PİNE BAY HOLİDAY RESORT

Kuşadası'nın Çamlimanı Koyu'nda 421.000m² genişliğindeki bir alanda yer alan bu tesis, 2014 yılında tamamen yenilenmiştir. Tesis özel plaja ve özel yat limanına sahiptir. Bir su parkı ve büyük bir spa da mevcuttur.

...
RİCHMOND EPHESUS RESORT

Richmond Ephesus Resort Ege Bölgesi'nin en muhteşem mevkisinde yer alır.Göz alıcı mavi bayraklı bir plaj, büyüleyici berraklıkta bir deniz, kapalı ve açık yüzme havuzları Richmond Ephesus Resort'un sunduğu ayrıcalıklardan sadece birkaçıdır. Bu özel otel "farklı beklentiler için farklı aktiviteler" felsefesini benimsemiştir.

...
TUSAN BEACH RESORT

Tusan Koyu manzaralı bu sahil tesisi, mavi bayraklı kumsala birkaç adım uzaklıktadır. Tesis 2 açık yüzme havuzu içermekte olup balkonlu ve Ege Denizi manzaralı, klimalı konuk odaları sunmaktadır.

...
VİSTA HİLL HOTEL

Ege kıyısında yer alan bu otelde özel plaj ve yüzme havuzu bulunmaktadır. Vista Hill Hotel, klima ve ücretsiz Wi-Fi sunan modern odaların yanı sıra spa merkezi ile hizmet vermektedir.

...
ADENYA HOTEL RESORT

Akdeniz'in hemen kıyısında yer alan bu İslami otel, kadınlar ve erkekler için özel olarak ve ayrı şekilde tasarlanmış açık ve kapalı yüzme havuzları ve özel plaj alanları sunmaktadır.

...
AKIN PARADİSE HOTEL

Avşallar sahilinde bulunan Akın Paradise Hotel, özel plaj alanı ve ücretsiz şezlong ve şemsiyelerle açık havuz sunmaktadır. Konuklar hamam, sauna, buhar odası, spor salonu ve masaj olanakları içeren spa merkezinden yararlanabilir.

...
CLUB TROPİCAL HOTEL

Akdeniz kıyısındaki bu otel, uzun boylu palmiye ağaçları ve büyük bir açık yüzme havuzu sunar, kendi özel plaj alanı ve ahşap iskelesine sahiptir.

...
KATYA HOTEL

Türk Rivierası'nda yer alan Hotel Krizantem Katya, Alanya'ya 1,5 km mesafededir. Tropik bir bahçedeki otelde su kaydıraklarına sahip bir açık yüzme havuzu ve ücretsiz Wi-Fi erişimi bulunmaktadır.

...
SENTİDO SULTAN BELDİBİ

Beldibi'nin merkezinden kısa bir yürüme mesafesinde bulunan bu her-şey-dahil tesis, kendi özel plajına bakmakta olup bünyesinde spa tesisleri, spor olanakları ve ücretsiz Wi-Fi sunmaktadır.

...
MANAS PARK HOTEL

Ölüdeniz Plajı'na sadece 1,5 km mesafedeki Manaspark Ölüdeniz'de güneşlenme terası ve açık havuz mevcuttur. Tesis, konuklarına özel plaj alanı ve ücretsiz ulaşım servisi sunmaktadır.

...
HOTEL STELLA BEACH HOTEL

Doğrudan plajda yer alan ve her şey dahil tipi konaklama imkanı sunan otelde, klimaya ve özel balkonlara sahip olan modern odalar bulunmaktadır. Otelin sunduğu hizmetler arasında açık ve kapalı havuzlar, hamam ve fitness merkezi yer almaktadır.

...
BOYALIK BEACH RESORT & SPA

Plaja sadece birkaç adım mesafede yer alan Boyalık Beach Hotel & Spa Çeşme, bir bahçe ve açık havuzun yanı sıra ücretsiz şemsiyeler, şezlonglar ve plaj havluları ile donatılmış özel plaj alanına sahiptir. Tesis ayrıca ücretsiz Wi-Fi ve ücretsiz özel otopark sunmaktadır.

...
ERENDIRA HOTEL - ALAÇATI

Bir restoran sunan Eréndira Hotel, Alaçatı'da yer almaktadır. Ücretsiz Wi-Fi erişimi mevcuttur. Otelin tüm odalarında TV, klima ve minibar vardır. Duşlu veya küvetli özel banyoda saç kurutma makinesi bulunmaktadır. Uydu kanalları ekstradır.

...
FIRAT MERT HOTEL

Eşsiz bir mimariye sahip olan Fırat Mert Hotel, Çeşme'de yer almaktadır. Tesis, arabayla sadece 10 dakika uzaklıktaki Ilıca Plajı'nda özel bir alan sunmaktadır. Otelde şezlonglarla donatılmış bir açık yüzme havuzu ile balkonlu ve klimalı odalar bulunmaktadır.

...
AURUM SPA & BEACH RESORT

Akbük'te, özel plaj alanına sadece 250 metre mesafede yer alan Aurum Spa & Beach Resort bünyesinde açık yüzme havuzu, Türk hamamı, sauna ve fitness merkezi bulunmaktadır. Tesiste 24 saat açık resepsiyon ve ücretsiz Wi-Fi erişimi de mevcuttur.

...
GARDEN OF SUN HOTEL

Beş yıldızlı Garden of Sun Hotel, Didim Altınkum plajına 150 metre mesafededir. Otelde kapalı ve açık yüzme havuzları, spa merkezi ile Türk ve dünya mutfaklarından yemekler sunan 3 restoran bulunmaktadır.

...
ORİON BEACH HOTEL

Hotel Orion'da olduğunuz kadar plaja yakın olamazsınız. Bu mekan, muhteşem bir sahil konumu arayan çiftler ve aileler için idealdir.

...
PALM WİNGS BEACH RESORT

Panoramik Ege Denizi manzaralı, her-şey-dahil konaklama olanağı sağlayan Didim'deki bu tesis klimalı odalar sunmaktadır. Otelde özel bir plaj, spa ve 2 havuz bulunmaktadır. Havuzlardan birinde 3 su kaydırağı vardır. Otel, 4 ve 12 yaşları arasındaki konukları için bir mini kulüp sağlamaktadır.

...
TEMPLE BEACH HOTEL

Bu otel Didim sahilinde, Altınkum Plajı'na sadece 100 metre mesafede yer almaktadır. Temple Beach Hotel açık yüzme havuzu, tenis kortu ve ücretsiz Wi-Fi erişimli klimalı odalar sunmaktadır.

...
DELPHİN PALACE DELUXE COLLECTİON

Antalya'daki 5 yıldızlı Delphin Palace Hotel, Akdeniz sahilinde yer almaktadır. Tesiste ücretsiz Wi-Fi erişimli odalar ve lagün tarzında geniş bir yüzme havuzu bulunmakta, gündüz aktiviteleri ve gece eğlenceleri düzenlenmektedir.

...
CLUB BELCEKIZ BEACH HOTEL

Türk Rivierası'ndaki bu denize sıfır otel, bahçe ortamına sahiptir. Fethiye'ye yalnızca 14 km uzaklıkta yer alan otel, havuz, dağ ve bahçe manzaralı, geniş ve 5 yıldızlı konaklama birimleri sunmaktadır.

...
DELPHİN DİVA PREMİERE

Antalya'da her şey dahil tipinde lüks bir konaklama imkanı sunan Delphin Diva'da, 230 metre uzunluğunda özel bir plaj ve su kaydırakları olan açık bir yüzme havuzu bulunmaktadır. Otel, Antalya Uluslararası Havalimanı'na 11 km uzaklıktadır.

...
PERDİKİA BEACH HOTEL

Ölüdeniz'de yer alan otel, yerel plaja, çeşitli hizmetlere ve gece hayatına birkaç dakika uzaklıkta tenha bir tatil yeri sunar.

...
THE BAY BEACH CLUB

Günlüklü Körfezi'ndeki The Bay Beach Club, egzotik sığla ormanları ile çevrili huzurlu bir alanda yer almaktadır. Otel, açık yüzme havuzuna, saunaya ve Ege kıyısında özel bir plaja sahiptir.

...
AYDINBEY KINGS PALACE

Akdeniz Bölgesi'nde, deniz kıyısında bulunan Aydınbey King's Palace özel bir kumlu plaj sunmaktadır. Tesiste 3 açık yüzme havuzu, su kaydırakları, fitness merkezi ve spa olanakları vardır.

...
CRYSTAL SUNRİSE QUEEN LUXURY RESORT SPA

Crystal Sunrise'da düzenlenmiş bahçe içerisinde masajlar ve serbest biçimli açık yüzme havuzu sunan 800 m²lik bir spa bulunmaktadır. Side'nin Kumköy Plajı'nda yer alan bu otel, balkonlu odalar sunmaktadır.

...
İZ FLOWER SİDE BEACH

Açık yüzme havuzu ve geniş bir bahçe alanına sahip İz Flower Side Beach Hotel, Side'de yer almaktadır. Tesis ücretsiz şemsiye ve şezlonglarla donatılmış özel bir plaj alanına sahiptir. Konuklar spor salonunda egzersiz yaptıktan sonra sauna ve masaj gibi olanaklara sahip spa merkezinde rahatlayabilirler. Ücretsiz özel otopark mevcuttur.

...
LARİSSA BEACH

Kendi kumlu plajı olan Larissa Beach Club'ta açık havuz ve spa olanakları bulunmaktadır. Otelin klimalı odalarında TV ve balkon vardır.

...
GRAND YAZICI CLUB TURBAN

Ege kıyısında yer alan bu sahil oteli, özel bir plaja sahiptir. Çam ormanı ile çevrili olan bu tesiste 2 adet açık yüzme havuzu, 3 su kaydırağı ve spa merkezi bulunmaktadır. Ücretsiz Wi-Fi erişimi de sağlanmaktadır.

...
GREEN NATURE DİAMOND

Marmaris'te yer alan Green Nature Diamond her şey dahil hizmet sunmaktadır. Bu sahil tesisinde açık ve kapalı yüzme havuzları, spa ve sağlıklı yaşam tesisi ve fitness merkezi vardır. Otel ayrıca ücretsiz Wi-Fi ve günün 24 saati açık resepsiyon sağlamaktadır.

...
ALTINYUNUS RESORT THERMAL HOTEL

Bünyesinde 9 adet kapalı ve açık yüzme havuzu içeren Çeşme'deki bu kıyı oteli, tüplü dalış okulu ve çeşitli açık hava etkinlikleri sunmaktadır. Otelin spasında sauna ve hamam mevcuttur.

...
VENOSA BEACH RESORT

Venosa Plajı üzerinde özel bir konuma sahip olan ve her-şey-dahil konaklama olanağı sunan bu 5 yıldızlı otel, kulvarlı açık yüzme havuzu ve Ege Denizi manzaralı odalar sunmaktadır. Tesisin spa merkezinde Türk hamamı ve spor salonu bulunmaktadır.

...