Özsümer Turizm Canli Destek
LARİSSA BEACH

Kendi kumlu plajı olan Larissa Beach Club'ta açık havuz ve spa olanakları bulunmaktadır. Otelin klimalı odalarında TV ve balkon vardır.

...
İZ FLOWER SİDE BEACH

Açık yüzme havuzu ve geniş bir bahçe alanına sahip İz Flower Side Beach Hotel, Side'de yer almaktadır. Tesis ücretsiz şemsiye ve şezlonglarla donatılmış özel bir plaj alanına sahiptir. Konuklar spor salonunda egzersiz yaptıktan sonra sauna ve masaj gibi olanaklara sahip spa merkezinde rahatlayabilirler. Ücretsiz özel otopark mevcuttur.

...
CRYSTAL SUNRİSE QUEEN LUXURY RESORT SPA

Crystal Sunrise'da düzenlenmiş bahçe içerisinde masajlar ve serbest biçimli açık yüzme havuzu sunan 800 m²lik bir spa bulunmaktadır. Side'nin Kumköy Plajı'nda yer alan bu otel, balkonlu odalar sunmaktadır.

...
AYDINBEY KINGS PALACE

Akdeniz Bölgesi'nde, deniz kıyısında bulunan Aydınbey King's Palace özel bir kumlu plaj sunmaktadır. Tesiste 3 açık yüzme havuzu, su kaydırakları, fitness merkezi ve spa olanakları vardır.

...
SUENO HOTELS BEACH SİDE - ULTRA HERŞEY DAHİL
Side sahilinde yer alan Sueno Hotel panoramik Akdeniz manzaralarına sahiptir. Otelde birçok açık ve kapalı yüzme havuzunun yanı sıra lüks bir spa bulunmaktadır. Mavi bayraklı bir plaja sahip olan otel, çevre ve sürdürülebilirlik performansı sayesinde Yeşil Anahtar kazanmıştır. Odalarda oturma alanı ve balkon vardır....
NASHIRA RESORT HOTEL & SPA - ULTRA HERŞEY DAHİL
Titreyengöl bölgesinde sahil kenarında yer alan Nashira Resort Hotel & Spa, palmiye ağaçlarıyla çevrili olup 2013 yılında yenilenmiştir. Otelde özel bir kumsal plaj, geniş açık yüzme havuzları, içinde 27 adet su kaydırağı bulunan bir su parkı ve geniş bir yelpazede hizmet veren bir spa merkezi vardır....
LYRA RESORT HOTEL - HERŞEY DAHİL PLUS
Lyra Resort Hotel, 200 metre uzunluğundaki özel kumsalı ile Side Kızılağaç mevkiinde yer alır. Otelde 2 açık yüzme havuzu, bir kapalı yüzme havuzu, 6 su kaydırağı ve spa olanakları bulunmaktadır.
Lyra Resort Hotel'in klimalı odaları, otelin ana binasında veya tesisin yemyeşil bahçesinde yer alan küçük, 2 katlı evlerde konumlanmıştır. Her odada TV, minibar ve balkon bulunmaktadır....