Özsümer Turizm Canli Destek
TİTANİC DELUXE RESORT

Çam ormanının içinde, nehir kıyısında kurulmuş olan bu lüks tesiste 9 açık yüzme havuzu, 2 kapalı yüzme havuzu, içinde su kaydırakları bulunan bir su parkı ve tam donanımlı spa ve fitness merkezi mevcuttur. Tesis, tenha bir alanda 1 km uzunluğunda özel plaja sahiptir.

...
SUSESİ LUXURY RESORT

Teraslı binalardaki bu lüks Belek tesisi, geniş havuzlar, uzun palmiyeler ve yeşil bir bahçe ile çevrilidir. Akdeniz boyunca uzanan bir kumsal ve lüks spa sunmaktadır.

...
SUENO HOTELS GOLF BELEK

Çevresi bir gölle çevrili olan bu golf oteli iki adet 18 delikli şampiyona golf sahasına sahiptir. Plaja 400 metre mesafedeki otelde 3 adet futbol sahası vardır.

...
LİMAK ATLANTİS DELUXE HOTEL

Deniz kıyısında yer alan Limak Atlantis Deluxe Hotel, kumsalın yanı sıra palmiye ağaçları ile çevrili 5 yüzme havuzunun yanı sıra Türk hamamı ve sauna olanakları içeren bir spa merkezi sunar. Tüm odalar klimalı olup mobilyalı balkonlar içerir.

...
IC HOTELS SANTAI FAMILY RESORT

Belek sahilinde yer alan IC Santai, düzenlenmiş geniş bahçeler içinde her şey dahil hizmet sunan bir tatil tesisidir. Otelde 3 açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, özel balkonlu modern odalar ve spa merkezi bulunmaktadır.

...
ELA QUALITY RESORT HOTEL

Bir Osmanlı sarayı tarzında tasarlanan Ela Quality Resort Hotel, sahilde bir konuma ve özel plaja sahiptir. Otelde sauna ile Türk hamamı içeren spa tesisleri, açık yüzme havuzları ve su kaydırakları bulunmaktadır.

...
CRYSTAL WATERWORLD RESORT & SPA

Adını Akdeniz'in kristal berraklığındaki sularından alan Crystal Waterworld Resort & Spa denize sıfır bir konuma ve 500 metre uzunluğunda özel bir kumsala sahiptir. Tesis 3 adet açık yüzme havuzu, su kaydırakları bulunan bir su parkı ve bir spa merkezi sunmaktadır.

...
CALİSTA LUXURY RESORT

Her şey dahil konaklama olanağı sunan 5 yıldızlı Calista Luxury Resort'un Akdeniz kıyısında özel bir plajı, sörf ve yelken okulu ve lüks spa tesisleri bulunmaktadır. Otele 7 km uzaklıkta 10 adet golf sahası vardır.

...
BELKON HOTEL

Antalya'nın güzel Belek beldesinde yer alan bu küçük otelde açık yüzme havuzları ve spa merkezi bulunmaktadır. Geniş konuk odalarının tümünde balkon ve ücretsiz Wi-Fi erişimi mevcuttur.

...
BELCONTI RESORT HOTEL

İyi korunan çam ve okaliptüs ormanlarının sınırında bulunan bu 5 yıldızlı tesis, uzun Belek sahilindeki güzel ve geniş bahçelerin ortasında yer almaktadır.

...
AYDINBEY FAMOUS RESORT

Özel mavi bayraklı plaja sahip Aydınbey Famous Resort, Akdeniz sahilinde, deniz kıyısında bir konuma sahiptir. Tesiste 2 açık hava havuzu, bir kapalı havuz, su kaydırakları ve spa imkanları vardır.

...
ADORA GOLF RESORT

Belek’de bulunan bu tesis kaydıraklar ve 4 havuz içeren bir su parkı, lüks bir spa merkezi ve özel plaj sunmaktadır. Otele 1 km mesafede 11 golf sahası bulunmaktadır

...
CRYSTAL FAMILY RESORT & SPA - ULTRA HERŞEY DAHİL
Belek-Boğazkent sahili üzerinde yer alan bu 5 yıldızlı tesiste, özel balkonlu modern odalar bulunmaktadır. Tesisteki olanaklar arasında açık yüzme havuzları, su kaydıraklı su parkı ve spa sayılabilir. Cristal Family Resort & Spa'nın klimalı odaları ahşap mobilyalar ve tabandan tavana pencerelerle dekore edilmiştir. Tüm odalarda mini bar, uydu TV ve çalışma masası bulunmaktadır. Bazı odalar panoramik Akdeniz manzaralarına sahiptir.
...
VERA SEAGATE RESORT
Deniz kenarında faaliyet gösteren Vera Seagate Resort, özel bir plaj, 2 açık yüzme havuzu, su kaydırakları ve çocuk yüzme havuzu sunmaktadır. Tesiste kapalı yüzme havuzu, fitness merkezi ve spa olanakları da mevcuttur....