Özsümer Turizm Canli Destek
ULUSOY HOLİDAY CLUB

İskeleli özel bir kumsalı bulunan bu tesis, Kemer sahilindedir. Tesisin etrafı yemyeşil bir bahçe ile çevrilidir ve içerisinde açık havuzlar, bir fitness merkezi ve Türk hamamı vardır.

...
SENTİDO SULTAN BELDİBİ

Beldibi'nin merkezinden kısa bir yürüme mesafesinde bulunan bu her-şey-dahil tesis, kendi özel plajına bakmakta olup bünyesinde spa tesisleri, spor olanakları ve ücretsiz Wi-Fi sunmaktadır.

...
ROYAL PALM RESORT

Akdeniz'in kıyısında yer alan bu sahil otelinde özel plajın yanı sıra kaydıraklı, büyük açık yüzme havuzları bulunmaktadır. Ayrıca sauna, spor salonu ve Türk hamamı içeren bir spa merkezi vardır.

...
LİMAK LİMRA HOTEL

Kiriş kıyısında bulunan ve 6 yüzme havuzu sunan bu 5 yıldızlı otel, Türk hamamı ve saunası olan bir spa merkezi, portakal ağaçları ve özel bir plajla çevrelenmektedir. Tüm odalar klimalı ve özel balkonludur.

...
GRAND HABER HOTEL

Antalya'dan 45 km mesafedeki Grand Haber Hotel, ücretsiz otopark ve 7 kaydıraklı su parkı sunmaktadır. Otel bünyesinde 3 restoran ve 6 bar bulunmaktadır.

...
DAIMA RESORT HOTEL

Kemer'in Kiriş İlçesi'nde deniz kıyısında yer alan her şey dahil Daima Resort Hotel, 350 metre uzunluğunda özel plaj alanı, açık yüzme havuzları ve 7 su kaydırağı içeren su parkının yanı sıra sauna, hamam, spor salonu, masaj olanakları ve kapalı yüzme havuzu dahil olmak üzere spa tesisleri sunmaktadır. Konuklar, otel bünyesindeki tenis kortlarından da yararlanabilir.

...
CRYSTAL DELUXE RESORT

Göz alıcı 8.000 m²lik bahçe içinde yer alan bu her şey dahil tesiste özel çakıl plajı ve su parkı bulunmaktadır. Tesiste ayrıca bir spa merkezi vardır. Odaların tamamı balkonludur.

...
PGS ROSE RESIDENCE BEACH
Hareketli Kemer sahil beldesinin dışında yer alan Rose Residence Beach, Toros Dağları'nın eteklerindeki Akdeniz sahilinde eşsiz bir konuma sahiptir....
MIRADA DEL MAR HOTEL
Mirada Del Mar Hotel, Göynük plajının tam üzerinde ideal bir konumda yer alan 5 yıldızlı bir tesistir. Otelde lüks spa olanakları, bir sahil barı ve su kaydırağı bulunan bir açık havuz vardır....
THE MAXIM RESORT
Ölçülü bir zarafet ile Türk misafirperverliğinin kusursuz karışımını sunan Maxim Resort, Akdeniz'in hemen kıyısında geniş alanlar ve konforlu konaklama birimleri ile hizmet vermektedir....
CLUB HOTEL PHASELIS ROSE
Özel kumsalı ve geniş yeşil bahçesi ile Club Hotel Phaselis Rose, Tekirova ilçesinin sahilinde yer almaktadır. Otel 2 açık yüzme havuzu, 3 su kaydırağı ve spa olanaklarına sahiptir.
Phaselis Rose'un klimalı modern odaları uydu TV ve minibarla donatılmıştır. Hepsi bahçe, dağ veya deniz manzaralıdır....