Özsümer Turizm Canli Destek
VİSTA HİLL HOTEL

Ege kıyısında yer alan bu otelde özel plaj ve yüzme havuzu bulunmaktadır. Vista Hill Hotel, klima ve ücretsiz Wi-Fi sunan modern odaların yanı sıra spa merkezi ile hizmet vermektedir.

...
TUSAN BEACH RESORT

Tusan Koyu manzaralı bu sahil tesisi, mavi bayraklı kumsala birkaç adım uzaklıktadır. Tesis 2 açık yüzme havuzu içermekte olup balkonlu ve Ege Denizi manzaralı, klimalı konuk odaları sunmaktadır.

...
RİCHMOND EPHESUS RESORT

Richmond Ephesus Resort Ege Bölgesi'nin en muhteşem mevkisinde yer alır.Göz alıcı mavi bayraklı bir plaj, büyüleyici berraklıkta bir deniz, kapalı ve açık yüzme havuzları Richmond Ephesus Resort'un sunduğu ayrıcalıklardan sadece birkaçıdır. Bu özel otel "farklı beklentiler için farklı aktiviteler" felsefesini benimsemiştir.

...
PİNE BAY HOLİDAY RESORT

Kuşadası'nın Çamlimanı Koyu'nda 421.000m² genişliğindeki bir alanda yer alan bu tesis, 2014 yılında tamamen yenilenmiştir. Tesis özel plaja ve özel yat limanına sahiptir. Bir su parkı ve büyük bir spa da mevcuttur.

...
PALM WINGS BEACH RESORT

Sahilde yer alan Palm Wings Kuşadası Beach Resort&Spa’daki özel kumsalda ücretsiz şezlonglar ve şemsiyeler bulunmaktadır. Tesiste açık yüzme havuzu ve sauna ile Türk hamamı içeren spa ve sağlıklı yaşam merkezi mevcuttur.

...
GRAND BELİSH HOTEL

Ege sahilinde Long Beach'te yer alan bu deniz kenarı otelinde açık yüzme havuzu ve Türk hamamlı ve saunalı spa olanakları bulunmaktadır. Tesiste balkonlu ve ücretsiz Wi-Fi erişimli odalar sunulmaktadır.

...