Özsümer Turizm Canli Destek
Özsümer Turizm / Yurtçi Seyahatler / Sıkça Sorulan Sorular

Yurtçi Seyahatler / Sıkça Sorulan Sorular

Erken Rezervasyon Nedir?
Yaz döneminde yapmayı planladığınız tatiliniz için sezon açılmadan önce indirimli fiyatlar ve taksit seçenekleri ile yapılan rezervasyona Erken Rezervasyon denir. ÖZSÜMER TURİZM siz değerli misafirlerimize her sene Erken Rezervasyon döneminde taksitli ve indirimli fiyat seçenekleriyle rezervasyon imkanları sunar. Sayfamızdan indirim ve kolay ödeme imkanları sunulan otel ve tesislerimizi inceleyebilir, 0 312 417 02 02 nolu telefonumuzdan bizlere ulaşarak erken rezervasyon fiyatlarıyla önceden yerinizi ayırtabilirsiniz.

ÖZSÜMER TURİZM Erken Rezervasyonda bana hangi avantajları sunuyor?
Yaz tatiliniz için erken rezervasyon döneminde rezervasyon yaptırarak istediğiniz oda tipinde %40’ye varan indirimden faydalanabilir, kullandığınız kredi kartına göre 9 taksite kadar ödeme kolaylığı ve indirimli fiyatlarla istediğiniz tarihlerde yer ayırtabilirsiniz.
Rezervasyon esnasında satın alacağınız İptal güvencesi imkanıyla da herhangi bir sebepten dolayı rezervasyonunuzu iptal etmek istediğinizde, 72 saat öncesine kadar 0 312 417 02 02 nolu telefonumuzdan seyahat danışmanlarımızı aramanız yeterli.

Erken Rezervasyon iptal güvencesi paketi nedir ve nasıl gerçekleşmektedir?
Yaz tatiliniz için çok önceden erken rezervasyon yaptırdıktan sonra yaşanacak her hangi bir aksilik durumunda iptal iade imkanı bulunmamaktadır. Ancak rezervasyon esnasında satın alacağınız iptal güvencesi ile herhangi bir sebep belirtmeksizin otele giriş gününüze 72 saat kalana kadar yerinizi iptal ettirebilir kesintisiz iade alabilirsiniz.

Erken Rezervasyon hangi otellerde geçerlidir?
Erken rezervasyon Ege ve Akdeniz bölgelerinde yaz sezonu erken rezervasyon kampanyasına dahil olan bütün otel ve tesislerde ve Kıbrıs erken rezervasyon otellerinde geçerlidir. ÖZSÜMER TURİZM sizlere ekonomik ve kaliteli oteller sunar.

Otele Giriş Yaptıktan Sonra Konaklama Süremi Uzatabilir miyim?
Çıkış tarihinizden en az iki gün önce bize talebinizi iletmeniz gerekmektedir. 0 312 417 02 02 numaralı telefonumuzdan seyahat danışmanımıza bildirdiğiniz takdirde oteldeki yer müsaitliğine göre talebiniz değerlendirilecektir.

Tarih değişikliği yapmak istiyorum. Ne yapmam gerekiyor?
0 312 417 02 02 nolu telefondan seyahat danışmanlarımızı arayarak tarih değişikliği yapmak istediğinizi belirttiğiniz takdirde işleminiz tesis müsaitliği kontrol edilerek gerçekleştirilecektir.

Otel giriş ve çıkış saatleri nelerdir ?
Genel olarak otellere giriş (check - in) saati 14:00, çıkış (check - out) saati 12:00'dir. Farklı durumlar söz konusu olduğu takdirde seyahat danışmanlarımız rezervasyon esnasında bilgilendirme yapacaklardır.

Ödememi tamamladıktan sonra rezervasyon numaram ve belgelerim bana nasıl ulaşır?

İşlemleriniz tamamlandıktan sonra cep telefonunuza ve mail adresinize rezervasyon numaranız ve voucher (otele giriş belgesi) belgeniz gönderilmektedir.

Otele Giriş Yaparken Hangi Belgelerin Yanımda Bulunması Gerekiyor?
Rezervasyon yaptırdığınızda size bir bilgilendirme e-postası göndermekteyiz. Gelen e-postanın yazıcıdan bir çıktısını alarak geçerli bir kimlikle otelinize giriş yapabilirsiniz.
Balayı rezervasyonu yaptırdıysanız evlilik cüzdanınızı yanınıza almalısınız. Odanızda sizinle birlikte konaklayan ve indirimden faydalanan çocuklar için otelde kimlik ibrazı yapmanız mecburidir.

Gruplara özel indirimler var mı ?
Kişi sayısına, oda sayısına göre özel fiyat teklifleri sunabiliriz.

İptal Edilen Rezervasyonlarda Ücret İadesi Nasıl Yapılır?

Misafirlerimiz iptal talebinde bulundukları rezervasyonun ödemesini hangi şekilde gerçekleştirmiş ise, iadesi de aynı şekilde yapılmaktadır. Nakit ödemelerin iadesi nakit olmakta, kredi kartı iadeleri ise misafirlerin yine aynı kredi kartına iade edilmektedir.