Özsümer Turizm Canli Destek
Özsümer Turizm / Kampanyalar / AÇIK DENİZLERDE DÜNYAYI KEŞFETME ZAMANI

AÇIK DENİZLERDE DÜNYAYI KEŞFETME ZAMANIMavi yolculuktan bıkmayanların tatil tercihleri arasındadır gemi turları. Uzun gemi yolculuklarıyla hem yurt içi hem de yurt dışı turlara katılabilir; hiç görmediğiniz ülkeleri, şehirleri ve adaları gezebilirsiniz.

Ege ve Akdeniz’e düzenlenen gemi turları yoğun ilgi görmekte… Özellikle Yunan adalarına düzenlenen gemi turlarının başlıca noktaları; Patmos, Mikanos, Girit, Milos, Sisam ve Siros’tur. Fransa, İtalya, İspanya, Malta, Tunus gibi Akdeniz kıyısına sahip olan ülkeleri merak ediyorsanız tercihinizi Akdeniz gemi turlarından yana kullanın.

Özsümer Turizm & Mikatur ayrıcalığıyla unutulmaz bir gemi turuna çıkarak; yeni kültürlere, yeni insanlara tatilinizde yer verebilirsiniz. Ayrıca gemi turu esnasında gemide düzenlenen animasyon ve gece şovlarıyla keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey "Gemi Turları" sayfamıza göz atmak yada 0 312 417 02 02 nolu telefondan satış danışmanlarımıza ulaşarak sizlere hitap eden tur programı hakkında detaylı bilgi edinmek…